Senaste nytt

Vi som åker till Aten med Julkalendern

Nu har även jag checkat in...

SK152 01D
SK1833 06A

Fick även dubbelkollat med EB-kundtjänst att trippelkampanjen var registrerad korrekt, innan jag checkade in, vilken den var.
 
SAS-planen mer till Athen i morgon verkar generellt sett välfyllda. Enligt EF är det en plats kvar på SK1833, 2 på SK4637 och ingen på SK777.

På SK1833 är rad 1-6 nu Plus och alla mittensätten blockade (eller upptagna). 011430121: är det helt enkelt så att din förbokade plats försvann och nu finns det bara blockade (mitten)platser kvar som måste hanteras manuellt?

Hoppas ni får en trevlig resa.
 
På SK1833 är rad 1-6 nu Plus och alla mittensätten blockade (eller upptagna). @011430121: är det helt enkelt så att din förbokade plats försvann och nu finns det bara blockade (mitten)platser kvar som måste hanteras manuellt?

Hoppas ni får en trevlig resa.
Nej funkade att checka in till slut, har 2D, men det ser inte ut som om 2E är blockad längre
 
Last edited:
Toppen