Ja det kostar tills ev statusar synkar ordentligtHar en bokning med AF, kostar 1800 att välja säte är det standard? Var gratis att välja på Virgin iaf. Business på båda flygen.
Japp!Någon som bokat Virgin Atlantic upper class än?
Under dagen hände det rätt mycket med prissättningen på olika destinationer kan man väl säga utan att säga för mycket![]()
Japp, se svar ovan.Den kraschar så fort jag söker på någon av karibiska öarna som destination, någon anna som lyckats?
Fantastiskt! Vart bär det av?
De är kvar men du kan inte söka efter dem direkt på första försöket utan måste söka en ”vanlig” resa först för att sedan ändra sökningen. Är det någon som lyckades med att boka en billig resa?Ja och vissa försvann tom![]()
Har en bokning med AF, kostar 1800 att välja säte är det standard? Var gratis att välja på Virgin iaf. Business på båda flygen.Ja det kostar tills ev statusar synkar ordentligt
Chattade med Air France idag om detta och att välja säte mer än 30 timmar innan avgång ingår inte i SkyTeam Elite Plus.Ja det kostar tills ev statusar synkar ordentligt