Var det inte idag alla skulle kunna boka, oavsett status? Jag får inte upp några rabatter
Såvida man inte bara vill joina en multicaststreamNågon som har koll på hastigheten upp? Är den 1 bps spelar det ingen större roll hur snabbt det går nedåt![]()
Detta borde SAS ha satsat på för länge sedan. Det ska självklart vara gratis med för alla så som det varit på Norwegian i flera år. Jag tror SAS förlorat många privatresenärer på detta och nu ska man fortsätta med det eftersom det inte är gratis för alla..
Min polare väljer alltid norwegian när priserna är likvärdiga, enbart pga wifi.Tror inte en enda privatresenär väljer bolag efter surf (möjligen ngn enstaka), som vanligt är det alltid pris och ev avgångstid som styr vilken biljett som privatkunder väljer, finns fri wi-fi är det så klart en bonus. I alla fall om man ser till den stora massan privatresenärer.
Min polare väljer alltid norwegian när priserna är likvärdiga, enbart pga wifi.
Min polare väljer alltid norwegian när priserna är likvärdiga, enbart pga wifi.