Von Wiffen
Medlem
Samma här, fick dock inte ut något boardingkort.Nu är jag incheckad på hemresan med![]()
Samma här, fick dock inte ut något boardingkort.Nu är jag incheckad på hemresan med![]()
Det verkar lösa sig.Ni får inte glömma att det är liveuppträdande på den där flighten i morgon, och SAS kommer nog att göra allt i sin makt att det skall vara så lite strul som möjligt.
OM nu olyckan skulle vara framme och det skulle bli något strul med RKS och RKP går mot ARN så är mitt tips att SAS kastar om lite och låter LN-RKU som nu är på väg från Miami som SK958 ankomsttid ARN 07.35, gå vidare till Austin, och att RKP helt enkelt får ta en vända till Newark i morgon.
Incheckat och klart här också med utskrivet boardingkort!Samma här, fick dock inte ut något boardingkort.
Samma härKan inte checka in oss på utresan men den mera viktiga hemtesan fungerar iaf, dock utan boardingkort som jag hoppas arn kan skriva ut.


Försökte både på utsidan och i transferdisken, totalstopp för boarding card för hemresan. Men i loungen på deras lånedatorer gick det. Var bara logga in och skriva ut =)Kan inte checka in oss på utresan men den mera viktiga hemtesan fungerar iaf, dock utan boardingkort som jag hoppas arn kan skriva ut.
Försök hugga soffgrupp / platser som huserar oss allihop (typ) så är det lätt att hitta er.Försökte både på utsidan och i transferdisken, totalstopp för boarding card för hemresan. Men i loungen på deras lånedatorer gick det. Var bara logga in och skriva ut =)
Om någon vill bli gästad så hojta till. Om någon är på ingång så sitter jag i närheten av buffén i en vinröd piké.