Will do. Men det kanske inte blir nu direkt. Måste få semester från jobbet godkänd först och det kan ta sin lilla tid. Men som sagt så har jag ju även backup med utresa från Vilnius också .
Mycket riktigt relativt liten skillnad mellan J och K. Betalade totalt ca 2 000 SEK mer för 3 biljetter i bokningsklass K jämfört med priset på hemsidan för J. Priset för J över telefon var något högre, än det på hemsidan. Hade självklart föredragit att boka själv via hemsidan, tog sin lilla tid över telefon, men nu är det klart och jag ser fram emot en bra poängskörd.
Nu kvarstår bara frågetecken gällande seating på 787-9. Den seatplan som de har i sina system är tveksam om den kommer att stämma med verkligheten, lär bli att bevaka när Turkish släpper mer info om det nya planet.