*bump
Kan någon förklara för mig varför alla priser gått upp med ca 3000kr ??? Är det dyrare att beställa biljett på helgerna? Blir dem dyrare ju mer jag söker på samma route? Alla biljetter jag söker på nu har blivit dyrare ?![]()
Rensa cookies eller prova från en annan dator om det nu är en sådan där: samma kund kommer tillbaks, vi höjer priset effekt.
De billiga biljetterna börjar ta slut.. Om nu inte NRT eller KIX egentligen spelar någon roll för dig kan du väl lika gärna åka till mitt-i-mellan? GOT-HEL-NGO ToR för 7200 SEK. Två platser kvar till det priset just nu. 15 timmars restid på AY.
ÄR det verkligen så? Eller är det en myt?? Finns det ingen tråd om det här???
Det finns en tråd om detta jag hittar den inte. Men det vanligaste är väl att den billigaste bokningsklassen är slut helt enkelt.
Mac användare verkar få dyrare förslag från vissa resebyråer.
Därför lever Mac-användare dyrare | Digitalt | SvD