Åh, mitt favohus! Enjoy!
Deutz var favohus för Jerome Moreau som var länge chef sommelier på Lucas Carton och är nu inköpare på anrika Caves Sige i Paris. Du håller bra sällskap.Åh, mitt favohus! Enjoy!
Tråkigt att bolaget har slutat med interleverens.Fredag inköpt idag kl10 när den släpptes. J.M Labruyere 2016 helt klart värd sitt pris 499:-. Tyvärr endast fåtal flaskor runt om i landet.Visa bifogad bild 174868
Ja verkligen.Tråkigt att bolaget har slutat med interleverens.
Tack för tipset, lyckades ta dom två sista som fanns på hyllan på mitt lokala systembolag. Trevlig och som du säger, prisvärd.Fredag inköpt idag kl10 när den släpptes. J.M Labruyere 2016 helt klart värd sitt pris 499:-. Tyvärr endast fåtal flaskor runt om i landet.
Det verkar som om flaskorna var lite försenad i leverans till butikerna. Finn i ett flertal butiker i Stockholm nu. Även i några butiker i Göteborg, Malmö och Uppsala. Ser ut som om den kommer även att kunna beställas online från och med imorgon för de som inte har en butik med lagersaldo i närheten (eller hinner går ut och köpa under veckan"Fredag inköpt idag kl10 när den släpptes. J.M Labruyere 2016 helt klart värd sitt pris 499:-. Tyvärr endast fåtal flaskor runt om i landet.Visa bifogad bild 174868