Innan hösten 2018 så har det ju gått bra sedan 1992 utan en onlinetjänst för detta så minst fram till 2044 bör man ha tålamodAlltsa alltvarligt... hur lange skall det ligga nere?? Begriper inte varfor de inte kan skriva nagon form av estimat da det kan tankas vara klart.
Så den ligger nere tillsvidare, fick inget datum.
Fått uppdatering idag och ca 10 dagar (Januari ut) för att få in de nya säkerhetsdelen på bokningssystemet. Ledtider som talar in här...Tack för att du tog dig tid att "rota" i detta! Tråkigt att det är så, men sökverktyget bör väl kunna finnas kvar även om man måste ringa in och boka? Jag tänker närmast på problematiken kring hackade Eurobonus-konton samt stulna poäng.
En bra grej vore väl att spärra inloggning med eurobonusnummer, eftersom dessa är bara en nummerserie så är de lätta att gissa. Email eller användarnamn är bättre plus en tvåfaktorsautenticering
Det är ju inte bara svenskar som är med i Eurobonus.Skulle gärna se BankID.
Skulle gärna se BankID.
Det är ju inte bara svenskar som är med i Eurobonus.