Senaste nytt

Välkommen som Guldmedlem. Varför?

joa

Medlem
Fick ett välkomst mail idag som välkomnade mig till Guld.
Nu är jag ju det redan (till 2023-01 vill jag minnas) så jag blev lite förvånad.

Tänkte jag skulle gå in och kolla om de ändrat slutdatumet på guld men hittar fasen inte det varken i appen eller på hemsidan. Någon?

Och jag har inte omkvalificerat mig heller då jag bara har tjänat ihop 19.000p och har slutet på perioden 30 Oktober.

Idéer?
 
Jag har fått samma, fast för silver då, har brytdag i maj så det måste vara en fnurra på IT-tråden. Såg att någon skrev om det i en annan tråd häromdagen också.

Edit: 22/8 fick jag mitt mail.
 
SAS Chat kunde inte se vad som hänt...
"Vi har tyvärr problem med systemet just nu så kommer inte åt att dubbelkolla EB profilen"
 
Även Diamond har fått.

De har gjort något i samband med att de gav ut bonusen till ett gäng som skulle få 20% för att bibehålla sina nivåer. Antagligen har inte urvalet under CRM de har fungerat och uppenbarligen kan de inte få stopp på det heller.
 
Jag tycker det ser ut som de applicerat 4X för oktober-januari för mig först nu vilket fick mig att återkvalificera.
 
Toppen