Senaste nytt

Tips på hotell i London

Kan varmt rekommendera The Arch, ett par kvarter norr om Marble Arch. Ett litet, femstjärnigt hotell med avsläppnad och välkomnande atmosfär. Härliga rum. Brukar gå att få överkomliga rates, särskilt i jämförelse med många andra 5* i London
 
Sökte på hotell i London och insåg att jag redan skrivit i denna tråd. Men jag är fortfarande på jakt efter ett mindre hotell med budget 5000/natten. Anyone??
Det blev tillslut "The Stafford" som visserligen inte är jättelitet eftersom hotellet har ungefär 100 rum. Läget är suveränt och servicen var fantastisk. Mycket bra rum och in-room breakfast. Är med i lojalitetspeogrammet iPrefer och fick tyvärr ingen uppgradering men väl sen utcheckningen i alla fall. Tack för alla tips!
 
Toppen