hisingen,
Mycket trevligt fotoreportage (en bild säger mer än 1000 ord).
Hur såg det ut med amenity kit (Tumi) och pyjamas. Fick du något under denna kort flight?
Tackar, inget amenity kit eller pyjamas på denna korta tripp.
Du har mer eller mindre redan skrivit samma reserapport på denna sträckan som jag tänkte återberätta från min flygning i tisdags

. Jag tog inte lika mycket bilder och har lite synpunkter på servicen, men i övrigt riktigt bra.
hehe, då kan ju dom kanske komplettera varandra för jag är inte född till skrivande reporter direkt...
trevligt reportage - hur var maten? Frukost?
Tack, maten kommer alldeles strax!
Börjar med safety card
Baren var bara fylld med massa blomster och inget drickbart.Gjorde ju iofs inget på denna korta flygning när vi inte var så många där framme och det var ett konstant påfyllande.
Dagens luring, går trappan upp eller ner?
Tomt bord men nu skall det krubbas
Dukning pågår medans jag njuter av bakre kameran
Smöret med den sedvanliga Thai-logon
Lämplig frukostdryck lagom kyld
Tog fram hörlurarna för att få lite musik i öronen och komma igång.
Menyn är ju lite frukostbetonad på denna tidiga flight och första vändan var inga problem med att plocka ihop ett lagom alternativ
Tyvärr hade dom inte kalaspuffar men cornflakes dög bra
Servicen är ju alltsom oftast upp o ner på TG men nu tyckte jag dom gjorde bra ifrån sig om än lite oorganiserat men så länge påfyllningen kom i rättan tid så var jag nöjd.
Härligt med nya orepade och rena fönster så man kan se ut
