Toppen, EWR i februari och MIA i mars, då får man njutaFått det bekräftat att det blir löjrom även i februari-april.
God nyheter, tack. Blir perfekt för vår NYC resa i april. Visst var det på resan från skandinavien som detta finns, inte på hemresan?Fått det bekräftat att det blir löjrom även i februari-april.
Ja, bara ut från Skandinavien.God nyheter, tack. Blir perfekt för vår NYC resa i april. Visst var det på resan från skandinavien som detta finns, inte på hemresan?
Tur vi flyger till NYC den 31 mars dåJa, bara ut från Skandinavien.
Ska man vara petig sa de inte att den räcker april ut, men att de säkrat upp löjrom även efter januari och det är min tolkning att den då räcker hela feb-apr till de byter meny igen.
Flyger igen med SAS i business i maj, och förra gången var i Oktober. Så missar som vanligt löjromen![]()
Det äts nog rejält med löjrom i flight breifing rummet där piloterna sitter standy o väntar på en eventuell långflygning.....Om de köpt in all löjrom långt i förväg så borde de ha ett rejält lager kvar
eftersom så många flyg blivit inställda.