Diamond-in-the-ruff
Medlem
Om det ändå vore så braIs it cake?![]()
Om det ändå vore så braIs it cake?![]()
Fnys, jag fick ingen bastu, ingen drinkbiljett men dock Fazerina istället för Mars.Hotell: Radisson Blu Seaside Helsinki
Medlemstatus: VIP
Välkomstgåva: Mars och kupong
Olika falla ödets lotter i uppgraderings- och förmånslotteriet! Trevligare här än Plaza är min uppfattning såhär långt.Fnys, jag fick ingen bastu, ingen drinkbiljett men dock Fazerina istället för Mars.![]()
Hotell: BW Grand Hotel Jönköping
Medlemsstatus: Diamond Select
Rate: Billigaste, uppgraderad till junior suite
Välkomstgåva: Fyra miniflaskor vin a´18,7 cl, läsk, vatten och chips
Betydligt bättre än förra veckans bottennapp i samma stad.
Visa bifogad bild 173488
Önskar att jag gjorde som du och hade avnjutit alltingVar ju svenskt misstänksam och kollade överallt till och med under flaskornavid utcheckning tackade jag för uppgradering och välkomstgåva fick kommentaren "hoppas att det smakade" fanns ingen prislista eller annat som tydde på att det skulle varit "minibar".
Uppmärksamt av digVäldigt trevlig! Men helt säker på att det inte var minibaren som stod väldigt frestande till bara?
Låter väldigt likt det som beskrevs här nämligen:
https://www.businessclass.com/forum/threads/har-du-blivit-uppgraderad-på-best-western.13031/post-1133010