Totalt vet jag inte riktigt då jag hoppas att kunna boka om.Hur många flygplan blir det ? Någon favorit modell och är det viktig att vet något om planet ?
Har ni checkat ut från hotellet och in på Conrad igen.Härligt! Mycket frukt/poäng!
Hur är hotellet annars? Bra standard och utbud?
Nu har jag bytt till Hilton Bali för en natt för att se hur det är här.
![]()
![]()
![]()
Billigare än Conrad (714kr för natten semi-flex)
Uppgraderad till Cliff tower Ocean View på våning 7.
Hilton är bra men om man är Diamond så tycker jag att Conrad är strået vassare för mat och dryck var bättre.Hur står sig Conrad mot Hilton tycker du? Jag har bara varit på Hilton och var nöjd. Bodde i likadant rum som dig, executive lounge, fast bottenplan med poolaccess.
Okej, men som HHG hade du föredragit Hilton?Hilton är bra men om man är Diamond så tycker jag att Conrad är strået vassare för mat och dryck var bättre.
Även om service inte är 100% dvs lite saker skulle kunna vara bättre för att vara 1000% och kännas helt femstjärnigt så var maten väldigt bra och många i personalen var riktiga stjärnor som kom ihåg mitt namn och diverse preferenser från tidigare beställningar