Nä det rätt lungt här, kom just hit för lite fika.
S samlaren Medlem 28 Augusti 2016 #37 Börnen skrev: Vi fikar också, närmast fikatältetVisa bifogad bild 55642 Klicka för att utvidga... Var är Polarrullen? Vad är ett event utan Polarrullen?
Börnen skrev: Vi fikar också, närmast fikatältetVisa bifogad bild 55642 Klicka för att utvidga... Var är Polarrullen? Vad är ett event utan Polarrullen?
Börnen Medlem 28 Augusti 2016 #38 samlaren skrev: Var är Polarrullen? Vad är ett event utan Polarrullen? Klicka för att utvidga... Bara gofika, ingen mat. Inte ens öl ! Och då är vi ändå i Danmark
samlaren skrev: Var är Polarrullen? Vad är ett event utan Polarrullen? Klicka för att utvidga... Bara gofika, ingen mat. Inte ens öl ! Och då är vi ändå i Danmark