Men nu är det fredag och väldigt lugnt igen. Laddar med lite frukost innan resa mot LHR.Lite mer folk i ARN T5 Guldloungen denna kväll än förra veckan....det verkar som företags Sverige börja vakna till igen efter semestern.
Ett kort stopp i SAS Gold lounge i Köpenhamn.Sitter i SAS lounge på Landvetter och väntar på SK431 (ATR, brrr..) till CPH för vidare transport med SK553 till Amsterdam senare i kväll.
Favorit i repris?Ett kort stopp i SAS Gold lounge i Köpenhamn.
Tyvärr hinner jag inte att vänta på @David då min flight till Bryssel avgår kl. 18:15 och från gate A17 (lång promenad från SAS Loungerna).
Dagens god gärning är att jag gästade in en tjej som tänkte att köpa sig in i loungen. Hoppas att hon har det bra nu.![]()
Haha, jag önskar att jag hadr mer tid, då hade jag kanske kunnat ha lite mer längre samtal än "Varsågod, kom in med mig".
... så ska fabror Doktorn ta hand om dig!Haha, jag önskar att jag hadr mer tid, då hade jag kanske kunnat ha lite mer längre samtal än "Varsågod, kom in med mig".![]()