Jag tror inte det är själva priset som är boven, det är nog utav många praktiska skäl att man har slutat med returflaskor, dels så tar backarna stort utrymme när det lagras och avmiljöskäl tycker jag att det inte skall köras med tomflaskor till ett bryggeri kanske 500 km bort.Kan meddela att SAS även i Oslo inte serverar vatten på flaska, och det var samma idag på Arlanda. Detta är ju katastrof!
Ramlösa är ju mycket godare än kolsyrat kranvatten, och det känns lite bättre att dricka ur en flaska. Lite konstig besparing - antar att de vill att man tar 12cl Laphroaig varje besök istället!
Heathrow express e trevligt så dags juGår frivilligt upp 05.10 Londontid för att ta första tåget ut till LHR så att jag ska hinna besöka alla lounger i T2 innan mitt plan går 10.10. Galet! Ert fel alltihop![]()