palmen
Moderator
Ingen aning, kanske inte är tillräcklgit långt. För att maxa i Europa är det väl ARN-HEL-LHR som är det bästa tror jag?Är det verkligen 80 TP LHR-MAD?
Ingen aning, kanske inte är tillräcklgit långt. För att maxa i Europa är det väl ARN-HEL-LHR som är det bästa tror jag?Är det verkligen 80 TP LHR-MAD?
Ingen aning, kanske inte är tillräcklgit långt. För att maxa i Europa är det väl ARN-HEL-LHR som är det bästa tror jag?
Lyckades få in First (A) på JFK-LAX, innebär det att man hamnar i First-delen på planet och inte i Business?
Jag är lite inne på samma sak faktiskt, men vi får väl se.Skall bli intressant att se om du verkligen lyckas få en First (A) på de transkontinentala sträckorna. Känns eventuellt som ett misstag hos ITA eftersom du har fått BA-koder på de flygen. Men om du får det är det kanon![]()
Förstör inte det roliga nuSkall bli intressant att se om du verkligen lyckas få en First (A) på de transkontinentala sträckorna. Känns eventuellt som ett misstag hos ITA eftersom du har fått BA-koder på de flygen. Men om du får det är det kanon![]()
Skall bli intressant att se om du verkligen lyckas få en First (A) på de transkontinentala sträckorna. Känns eventuellt som ett misstag hos ITA eftersom du har fått BA-koder på de flygen. Men om du får det är det kanon![]()
Det finns I klass både på AA flightnummer och på BA flightnummer.Jag är lite inne på samma sak faktiskt, men vi får väl se.
AA 171
JFK 17/10/06 6:00
LAX 17/10/06 9:27
32B
F7 A2 J7 D7 I0 Y7 B0 H7 K7 M7 L7 G7 V7 S7 N6 Q0 O0
BA (AA) 4310
JFK 17/10/06 6:00
LAX 17/10/06 9:27 32B
F4 A0 J6 C6 D6 R6 I0 Y9 B9 H9 K9 M9 L9 V9 N9 S9 O0 Q0 G0
Skulle föreslå att du startar en tråd om detta i Qatar-forumet så vi inte hamnar helt off topic i denna diskussion.Just Bokat ARN-LHR-DFW-LAS//NYC-HEL-ARN ! Aldrig flugit AA Intercont tidigare! Deras 777-300 ser ju trevlig ut!
Nu min fråga, kan man tillgodoräkna sig poängen på QR privilege ? Hur räknar man ut poängen ?? Bokningklass I på rubbet...