Senaste nytt

Posta din utsikt! (Hotell)

Protea Hotel Fire & Ice Johannesburg
20260312_064834.jpg
 
Hyatt Vacation Club Sedona, tog en spontan natt här med en Hyatt fri natt cert, 450 USD kostade rummet så bra värde, men inte värt 450 USD natten, signade upp för en sale pitch för Hyatt Vacation club imorgon 1,5 timme presentation för att få 18,000 Hyatt poäng så bra värde där också, skall nog kunna säga nej till att köpa på mig en time share.

hyatt sedona.jpg
 
Last edited:
signade upp för en sale pitch för Hyatt Vacation club imorgon 1,5 timme presentation för att få 18,000 Hyatt poäng så bra värde där också, skall nog kunna säga nej till att köpa på mig en time share.
Gick bra det där, fick in 18k poäng på vägen hem, köpte inte på mig något medlemskap i deras Vacation Club, så denna natt med en frin natt cert triggade totalt 24k poäng ihop med presentation och 2 andra bonus kampanjer de har nu, synd att jag inte hittade till Hyatt förens de senaste 2 åren
 
Toppen