Senaste nytt

Now or never (Kampanj på torsdagar)

"Illa", har funderat på en snabbsväng till Bryssel under vår/sommar, men har alldeles för mycket annat på tapeten... Vi får se om det blir okynnesbokning ändå :D
 
Asså vafasen 4e veckan i rad med Europa som destination!? Dags för longhaul nu tycker jag!

Tycker personligen tvärtom, att kampanjerna på longhaul kan vara lite mer sällan, men med längre rese-perioder när de väl är aktiva.
Att det är 1,5-2 månader mellan kampanjerna gör ju inte så mycket om man har möjlighet att boka över ett större tidsspann.
 
Bara jag som tycker det varit jäkligt sparsamt med riktigt bra priser på de flesta roligare destinationerna de sista 3-4 Now or Never? Alltså jämfört med de priser som fanns på motsvarande resmål under förra året... Tycker man fick hålla sig ordentligt för att inte boka något varje vecka förra året men nu är jag inte så imponerad av priserna tyvärr.
 
Toppen