De där wrapsen man måste äta efter språngmarschen ger en nog fin form tillslutKom i fin fysisk form - bli flygkurir...![]()
De där wrapsen man måste äta efter språngmarschen ger en nog fin form tillslut![]()
Årets julklapp 2015, en BC pulsmätareHade varit intressant att veta hur mycket min egen puls gick upp av att läsa detta.
Ja du, jag behöver ju inte privat stå för kostnaden. Är de så tajt som de va den här gången bokas alltid flexibel biljett. Det är när man har lite framförhållning, mer än 3 timmar som man kan boka semiflex.Klart trevlig rapportering!
Hade ingen aning att det kunde vara så stressigt med dess kuriruppdrag. Hoppas det inte är så i majoriteten av dina uppdrag. Vem står för kostnaderna om du skulle missa en flight och blir det då en rejäl badwill för dig och dina framtida uppdrag?