Jacob
Medlem
Tack, läser den nu.
Hej Johanna.Bumpar den här tråden. Helt rätt att det är dumt att skapa en ny tråd med samma ämne. Jag åker i mitten av september. Har kommit fram till följande hotell just nu.
Flyttar dina senaste två inlägg till den första tråden, annars kommer folk att svara dig i två olika trådar. Det är i sig inga problem att starta en ny tråd om hotell i Dubai, det finns så många olika aspekter kring hotellval där och det öppnar ju ett nytt hotell i Dubai typ varje vecka. På resemässan jag precis kom hem från fyllde Dubais hotellindustrin upp en hel mässhall, så då borde ämnet kunna uppta mer än en tråd på BusinessClass.
Bra med lite mer input på vad du söker då alla områden har sina fördelar och nackdelar. Det går givetvis att åka taxi om du ska någon annanstans, taxi är billigt i Dubai.
/Mod