Jag fick 2x20000 felaktigt en gång. Den ena felaktiga drogs tillbaka. (Vilket var bra). Så utgår ifrån att om man avslutar kortet så dras även poängen tillbaka.Sökt men inte hittat svaret.
Kan jag signa mig för Elite, behålla det till jag kommit upp i planerad spend och sedan säga upp det och ändå få 20.000 statuspoäng även om det är efter tex tre månader?
Gissar inte....
Vad skulle rent teoretiskt hända om man kommit in på en ny kvalificeringsperiod? Säg att man fått 2x20000 och blivit EBG precis innan perioden tagit slut. Börjar man nästa då med -20000? Blir man av med guldstatusen?Jag fick 2x20000 felaktigt en gång. Den ena felaktiga drogs tillbaka. (Vilket var bra). Så utgår ifrån att om man avslutar kortet så dras även poängen tillbaka.
Vad skulle rent teoretiskt hända om man kommit in på en ny kvalificeringsperiod? Säg att man fått 2x20000 och blivit EBG precis innan perioden tagit slut. Börjar man nästa då med -20000? Blir man av med guldstatusen?