Redaksjonen
Medlem

For tredje året på tar den britiske bilprodusenten Rolls-Royce plass på øya Sardinas mest eksklusive område – Costa Smeralda hvor bemidlede gjester vil kunne prøvekjøre og oppleve det som er noen av verdens flotteste biler samtidig som de bor på et de mest luksuriøse stedene.
Rolls-Royce er i perioden juni til september på plass i Porto Cervo med sitt Rolls-Royce Studio beliggende ved Middelhavet for å gi besøkende mulighet til å oppleve luksuriøse biler fra Rolls-Royce.
I en pressemelding fra Rolls-Royce står det å lese at Costa Smeralda er å betrakte som en «hub» for sosieteten, kultur og det gode liv, og med sitt studio passer Rolls-Royce produktene som hånd i hanske i denne settingen.

På dagtid vil bilentusiaster kunne prøvekjøre bl.a. produsentenes nyeste cabriolet – Rolls-Royce Dawn. I følge selskapets toppsjef Torsten Müller-Ötvös er dette den mest sexy Rolls-Royce modellen som er bygget. På kvelden vil Studioet være en samlingsplass for ulike sosiale tilstelninger hvor man også vil kunne oppleve bilene i en annen setting.
Torsten Müller-Ötvös uttaler i pressemeldingen; – En connoisseur søker ekte luksus og ikke minst en opplevelse som passer i deres bilde av perfeksjonisme.

Les mer >>