Senaste nytt

Emirates best på underholdning

Redaksjonen

Medlem
Emirates-ice-564x211.jpg

Flyselskapet Emirates underholdningssystem, ice, ble nylig kåret til det beste underholdningstilbudet for 11. år på rad under kåringen 2015 SKYTRAX World Airline Awards. Selskapet fikk også pris for First Class.

Svar fra mer enn 18 millioner reisende i mer enn 160 land ligger til grunn for kåringen.

Det arabiske flyselskapet var det første i verden til å tilby personlige skjermer på alle seter allerede tilbake i 1992. 21 år senere kom de med direkte TV-sendinger, og året etterpå, i 2014, fulgte de opp med gratis trådløst internett.

I dag kan man velge mellom mer enn 2.100 forskjellige kanaler.

Flyselskapet fikk også pris for ”beste fasiliteter på First Class” under 2015 SKYTRAX World Airline Awards, for selskapets gratis produktpakker til menn og kvinner fra det italienske luksusmerket Bvlgari.

– Det er spesielt hyggelig å vinne priser når de kommer fra passasjerene selv. Det er en bekreftelse på at de som reiser med oss verdsetter det ekstra arbeidet vi legger ned for å skape kvalitet i alle ledd av reisen, sier norgessjef for Emirates Terje Grue.

Les mer >>
 
Toppen