Ibis Styles Piccadilly Circus og MGallery Leicester Square er navnene på de to nye hotellene, begge svært sentralt beliggende i den brittiske hovedstaden, midt i shopping og fornøyelsesdistriktet West End med Piccadilly Circus og Leicester Square rundt hjørnet.
Ibis Styles Piccadilly Circus
kommer til å ligge i Trocadero-komplekset ved Piccadilly Circus og ventes å åpne 2017 etter en omfattende renovering av bygningen. Hotellet skal ha 583 rom med et spesielt design som skal speile den fargesterke hovedstaden med dens styrke og energi. Dette i kombinasjon med Ibis Styles eget designkonsept. Ibis Styles bygger på Accors budsjetthotellkjede Ibis men med bedre standard og design.
MGallery Leicester Square
kommer til å ligge i vakre Victory House med utsikt over det store torget Leicester Square. Hotellet er ventet å åpne i slutten av 2016 og kommer til å ha 80 rom. MGallery er Accors kjede av boutiquehotell som alle har sitt unike design og ikke minst atmosfære.